Wiosenne Roztopy czyli schudnij do lata

Wiosenne roztopy4

 

Rozpoczynamy II cykl spotkań z profesjonalistami z zakresu dietetyki, treningu i fitness oraz kosmetologii, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie absolutnie na czasie – jego kwintesencję zawarliśmy w tytule akcji: „Wiosenne Roztopy, czyli schudnij do lata”.

POTWIERDZONE MIASTA:

06.06 KROSNO, Klub Eurogym, ul. Bursaki 45 => www.wiosenneroztopykrosno.evenea.pl
07.06 Tarnów, Hotel Bristol, ul. Krakowska 9  => www.wiosenneroztopytarnow.evenea.pl
08.06 Nowy Sącz, Hotel Panorama, ul. Romanowskiego 4 => www.wiosenneroztopynowysacz.evenea.pl
09.06 Nowy Targ, Oberża pod Różą ul. Sikorskiego 20 => www.wiosenneroztopynowytarg.evenea.pl

Czekają na Was trzy profesjonalne prelekcje, dzięki którym dowiesz się więcej o samym problemie nadwagi i otyłości oraz otrzymasz propozycję konkretnych rozwiązań.
Podczas cyklu spotkań „Wiosenne Roztopy, czyli schudnij do lata” swoja wiedzą i doświadczeniem na temat drogi do dobrej formy i pożądanej sylwetki oraz zdrowego sposobu odżywiania i świetnej kondycji skóry podzielą się profesjonaliści:

********** Prelegenci **********

Pryzmont3Katarzyna Pryzmont – psychodietetyk, Diet Coach.

Dietetyk z dyplomem Wydziału Nauki o Zdrowiu Akademii Medycznej w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na warszawskiej SWPS oraz szereg szkoleń, kursów i praktyk, które doprowadziły ją do zagadnienia Diet Coachingu. Okazało się, że dziedzina ta przynosi jej najwięcej satysfakcji zawodowej i inspiracji do dalszego rozwoju. W kwietniu kończy dwuletni kurs akredytowany przez Izbę Coachingu, którego zwieńczeniem będzie certyfikat specjalisty – Diet Coacha. Od czasu studiów należy do Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, współpracuje z Poradnią Propsyche Junior dla dzieci z zaburzeniami odżywiania i ich rodziców. Na co dzień pracuje w warszawskim CeCe Beauty Clinic. W swojej pracy z klientem odchodzi od ścisłych diet, uważa że bez zmiany „w głowie”, dotykającej wartości, przekonań, nawyków – kilogramy wracają. W życiu kieruje się otwartym i życzliwym nastawieniem do ludzi.

 

Łapot Filip2Filip Łapot – trener personalny

Ze sportem zawodowym związany od zawsze. Jako 9 latek trenował w profesjonalnym klubie piłkarskim. Od młodych lat zafascynowany treningiem siłowym. Z roku na rok pogłębiał swoją wiedzę, obserwując, rozmawiając i słuchając osób mądrzejszych z większym doświadczeniem w tej dziedzinie. W październiku 2015 roku zadebiutował na Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów, gdzie dostał się do półfinału. W 2016 roku planuje wystartować zarówno na MPJ jak i innych wydarzeniach kulturystycznych. Jego mottem jest hasło: „Tajemnica sukcesu leży w niezmienności celu”.

 

 

Morkowska Karolina2Karolina Morkowska – trener personalny

Stawia na stały rozwój i poszerzanie swoich kompetencji trenerskich, biorąc udział w szkoleniach i kursach poprawiających wiedzę i umiejętności. Finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w Kulturystyce federacji IFBB, które ukończyła na 5 pozycji. Ceni sobie holistyczne podejście do zdrowia. Interesuje się dietetyką sportową i kliniczną. Pasjonatka sportu, poza siłownią interesuje się windsurfingiem, kitesurfingiem, jazdą konną, tenisem, snowboardem.

 

 

 

 

Obczasiak Elżbieta2Elżbieta Obczasiak – kosmetolog

Magister kosmetologii, ukończyła studia I i II stopnia na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na specjalnościach Podologia i Anty-aging. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu kosmetologii, współpracuje z profesjonalnymi gabinetami jako konsultant. Jako kosmetolog pracuje w gabinecie kosmetycznym, gdzie zajmuje się m.in. podologią i zabiegami przeciwstarzeniowymi. Praca jest jej pasją, napędzającym motorem. Uważa, że człowiek bez pasji jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. W życiu kieruje się mottem: „Rób to co kochasz, ww czym jesteś dobry, co jest zgodne z Tobą, z Twoimi wartościami i za co ludzie chcą Ci płacić…”

 

 

********** WSTĘP BEZPŁATNY **********

konieczność potwierdzenia przybycia

ograniczona ilość miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń

Jeżeli jesteś zainteresowany:

  • poprawą formy
  • wymodelowaniem sylwetki
  • zdrową dietą
  • poznaniem drogi do pożądanej sylwetki
  • poprawą kondycji skóry

na tym wydarzeniu nie może Cię zabraknąć !

ZAREZERWUJ MIEJSCE

KROSNO, 06.06 – Klub Eurogym, ul. Bursaki 45 – godz 17:00


TARNÓW, 07.06 – Hotel Bristol, ul. Krakowska 9 – godz 17:00


NOWY SĄCZ, 08.06 – Hotel Panorama, ul. Romanowskiego 4 – godz 17:00


NOWY TARG, 09.06 – Oberża pod Różą ul. Sikorskiego 20 – godz 17:00


Dołącz do wydarzenia

FB-event-image

Maj 3rd, 2016

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *