Nutrivi Turbo Reductor rozpędź metabolizm

turbo reduktor 3

 

Turbo Reductor – w 100% naturalny „spalacz tłuszczu”

Rewolucyjny preparat stworzony z myślą o szczupłej sylwetce. Synergia naturalnych ekstraktów z mango, ananasa, papai, papryki chilli, imbiru i wyciągu z zielonej kawy sprowadzonych do jednego nutraceutyku pozwala w bezpieczny, skuteczny i trwały sposób zredukować masę ciała. Preparat przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, wspomaga metabolizm oraz redukuje wchłanianie cukru.

Składniki aktywne

Kwas chlorogenowy – wyciąg z zielonej kawy o wysokim stężeniu (10%) kwasów chlorogenowych. Składnik odpowiada za redukcję tkanki tłuszczowej oraz obniża wchłanianie cukrów w przewodzie pokarmowym.

Kapsaicyna – ekstrakt z papryki chili o podwyższonym stężeniu kapsaicyny. Badania naukowe prowadzone na przestrzeni ostatnich 20-lat dowiodły znaczny wpływ substancji na metabolizm tkanki tłuszczowej oraz termoregulację. Kapsaicyna reguluje wydzielanie dopaminy i adrenaliny – hormonów odpowiedzialnych m.in. za apetyt. Oprócz tego wykazuje się wieloma właściwościami leczniczymi  – pobudza produkcję przeciwciał, dzięki czemu jest skuteczna w zapobieganiu przeziębieniom.

Ekstrakt z owoców mango afrykańskiego – zawartość specyficznych polifenoli pozwala na oddziaływanie już na poziomie hormonalnym, na insulinę i leptynę. Reguluje poziom cukru we krwi oraz zwiększa wydzielanie leptyny (hormonu odpowiedzialnego za poczucie sytości). Równocześnie zostaje zintensyfikowany proces lipozy (rozkładania tłuszczu w organizmie), dzięki czemu organizm spala więcej tłuszczu.

Bromelina – enzym trawienny pochodzący z ananasa. Przyśpiesza metabolizm, wspomagając rozkład resztek białkowych w organizmie oraz trawienie tłuszczy. Rozkład związków złożonych do prostych przyczynia się do efektywniejszego ich wchłaniania przez organizm – za przykład może posłużyć rozkład białek do aminokwasów i peptydów.

Papaina – enzym trawienny pozyskiwany z ananasa i owocu papai. Działając wraz z bromeliną wspomaga detoksykację organizmu, a dodatkowo wykazuje się szeregiem właściwości prozdrowotnych: łagodzi stany zapalne, wzmacnia układ odpornościowy, korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.

Gingerole – substancja aktywna, której źródłem jest imbir. Działa dwupoziomowo, hamując lipogenezę i adipogenezę – z jednej strony ograniczają przekształcanie prekursorów komórek tłuszczowych w gotowe komórki tłuszczowe, z drugiej wspomagają redukcję tych już istniejących. Ponadto badania naukowe wykazały korzystny wpływ na redukcję trójglicerydów.

 

Turbo reduktor 4

 

Przy okazji zwracamy uwagę na różnicę pomiędzy klasycznymi suplementami diety a nutraceutykami. Doświadczenia ostatnich lat wskazują bowiem, iż syntetyczne suplementy nie tylko nie dają spodziewanych efektów, ale wręcz mogą być szkodliwe dla zdrowia. Przykładem jest syntetyczna witamina C której przedawkowanie może być niebezpieczne. Dlatego prowadzone pod opieką Profesora Frydrychowskiego Laboratoria WellU postawiły na naturalne nutraceutyki. Według encyklopedycznej definicji nutraceutyki – są to środki spożywcze łączące w sobie wartości żywieniowe i cechy środków leczniczych.

dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *