Cała prawda o kwasie hialuronowym

kwas hialuronowy

Czy wiesz, dlaczego osoby o suchej skórze mają więcej zmarszczek, i co ma z tym wspólnego kwas hialuronowy?

Jest takie nieodwołalne prawo biologiczne zgodnie z którym prawidłowa synteza kolagenu ( = mniej zmarszczek!) przebiega prawidłowo wyłącznie w środowisku uwodnionym! Dlatego taką batalię w kosmetyce toczy się o nawilżenie skóry. Skóra dobrze nawilżona po prostu ma więcej „siły” by walczyć z oznakami starzenia. Kwas Hialuronowy jest jej wiernym sprzymierzeńcem w tej batalii. Jest to bowiem taka sprytna substancja która działa jak gąbka. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie zatrzymać kilkaset cząsteczek wody! Ciekawostką jest, że rany płodu goją się bezbliznowo dzięki naturalnej, dużej zawartości kwasu hialuronowego w skórze dziecka. A przecież z punktu widzenia kondycji naszej skóry – zmarszczka, rozstęp i blizna to ten sam rodzaj problemu.

Czy jest sposób aby pobudzić naszą własną syntezę kolagenu?

Są opracowania z których wynika, że pomaga w tym stosowanie preparatów z bioaktywnymi peptydami. Zdecydowanie przodują w tej dziedzinie kosmeceutyki Larens i suplementy Nutrivi.

Teraz mamy dodatkowe wsparcie – oparty o patent Profesora Frydrychowskiego – unikalny kremożel zawierający kombinację wielko i drobnocząstkowego kwasu hialuronowego – Larens Hyaluron Serum.

serum hialuronowe

Dzięki pierwszemu na świecie połączeniu bioaktywnych peptydów rybich i kwasu hialuronowego produkt działa dwuetapowo:
1) kwas hialuronowy – natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek
2) Biopeptide Complex – trwała odbudowa włókien skóry.nawilzenie

Warto wiedzieć, że badania potwierdziły, iż Biopeptide Complex Profesora Frydrychowskiego jest obecnie najskuteczniejszą substancją antystarzeniową na świecie – pobudzenie syntezy kolagenu w fibroblastach na poziomie 671%!

Na koniec zdradzimy Ci mały sekret… Wiesz już, że odpowiednie nawilżenie skóry jest niezbędne do stworzenia optymalnych warunków do produkcji włókien skóry. I wiesz, że wodę w skórze pomoże związać kwas hialuronowy. Ale żeby ten niezwykły kwas mógł spełnić swoją dobroczynną rolę – musisz mu pomóc. Aby kwas mógł związać wodę w skórze – musisz ją tam… dostarczyć!

Jak to zrobić? Najlepiej jednocześnie – od wewnątrz, i z zewnątrz.

Oczyszczoną skórę spryskaj obficie wybranym sprayem, następnie nałóż Hialuron Serum. Wykonaj delikatny masaż (również w okolicach oczu) do momentu, gdy skończy się uczucie poślizgu (jest to chwila której kwas hialuronowy związuje wodę w skórze). W ekstremalnych dla skóry warunkach (klimatyzacja, opalanie, ogrzewanie,) możesz jeszcze dodatkowo nałożyć krem (opcjonalnie).

Gorąco polecamy nie tylko na gorące dni!

Kwiecień 27th, 2016

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *